fabrika1boyaliFlokcan; 1987 yılından bu yana başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere çeşitli dünya ülkelerine hizmet veren bir flok üreticisidir. Firma artan ürün kalitesi ve yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesine verdiği değerle, Flokcan tekstil, müşterilerinin sürekli tercihi haline gelmeyi başarmıştır.

Flokcan, 1987 yılında Tahsin Caner tarafından Bursa’ da kurulmuştur.  Firma Türkiye pazarında bulunan floklu ürün üretimi yapan firmaların neredeyse tamamına flok tozu temin etmektedir. Aynı zamanda; BTSO tarafından Bursa’nın ilk flok tozu ihracatını gerçekleştirmesi sebebi ile de teşekkür belgesi ile de onurlandırılmıştır.

Firma, hassas elyaf kesimlerinde en iyi sonucu alabilmek için en ileri teknoloji kesim makineleri kullanmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış laboratuarda renk ve ürün geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Flokcan, daha kaliteli üretim ve hizmet için, yatırımlarına devam etmekte ve AR-GE çalışmalarına yatırım yapmaktadır. Şirket kendisini her anlamda sürekli geliştirmekte, yenilemekte ve gelecek için önemli adımlar atmaktadır.

Şirket Ortakları

   Şirket Ortağı
 Tahsin CANER
 tahsincaner@flokcan.com
   Şirket Ortağı
 Hanife CANER